'Çmendet' Inter, Thuram shënon një kryevepër ndaj Milan

'Çmendet' Inter, Thuram shënon një kryevepër ndaj Milan

18:44, 16/09/2023

Inter ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në derbin e Milanos ndaj Milanit.

Marcus Thuram ka shënuar një gol fantastik në minutën e 37’ të sfidës me një goditje nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco