Zhbllokohet derbi i Milanos, Inter kalon në avantazh

Zhbllokohet derbi i Milanos, Inter kalon në avantazh

18:08, 16/09/2023

Inter ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Milanit në derbin e Milanos.

Në minutën e gjashtë të lojës, Dimarco dërgon një top për Mkhytarian, ku armeni shënon golin e avantazhit për zikaltërit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco