BASTET/ City favorit absolut, ja si kuotohen skuadrat në finalen e Championsit

BASTET/ City favorit absolut, ja si kuotohen skuadrat në finalen e Championsit

11:17, 10/06/2023

Nisja e City-t favorit është reflektuar padyshim edhe te bastet, aq sa fitorja e anglezëve në 90 minuta kohë të rregullt kuotohet me 1.5, sipas “bet365”.

Nga ana tjetër, më pak e mundshme shikohet fitorja e Interit, koeficienti i së cilës është 6.5, me barazimin që kuotohet me 4.7.

Ngritja e trofeut në fund nga Manchester City kuotohet me 1.25, ndërkohë që 4 është koeficienti i suksesit të Interit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco