Nikson Mema afër transferimit tek skuadra e njohur kosovare

Nikson Mema afër transferimit tek skuadra e njohur kosovare

10:16, 07/06/2023

Futbollisti i njohur kosovar, Nikson Mema është larguar nga Flamurtari pas përfundimit të sezonit.

Nikson Mema pritet ta vazhdojë karrierën e tij në Ligën e Parë tek skuadra e Ulpianës.

Mema është shumë afër arritjes së marrëveshjes me klubin e Ulpianës dhe pritet të transferohet në klubin lipjanas në këtë afat kalimtar.

Ai do të jetë përforcimi i parë i Ulpianës, teksa klubi po tenton të rikthehet në Superligën e Kosovës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco