Ekipi kosovar mposhti një tjetër ekip serb

Ekipi kosovar mposhti një tjetër ekip serb

20:14, 06/06/2023

Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles ka triumfuar bindshëm ndaj ekipit serb Jake Bube, në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

BNE-ja triumfoi 2:0 në harta, ndërsa i duhen edhe dy fitore për ta fituar turneun.

BNE-ja fitoi 16:12 në hartën “Inferno” të zgjedhur nga Jake Bube, dhe 16:11 në “Mirage” që e zgjodhi vetë ekipi kosovar.

BNE-ja fitoi edhe të hënën mbrëma ndaj një ekipi serb. Mposhti Sangrijan me 2:0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco