“Menqa”, largohet nga Laçi, ku do ta vazhdoj karrierën?

“Menqa”, largohet nga Laçi, ku do ta vazhdoj karrierën?

11:34, 06/06/2023

Futbollisti i deritashëm, Mentor Mazrekaj, ka njoftuar se është larguar nga KF Laçi, pas tre edicioneve në këtë klub.

‘Menqa’ ka falënderuar tifozët dhe drejtuesit e klubit për mbështetjen.

Nuk dihet se ku do ta vazhdoj karrierën fantazisti, i cili me Laçin arriti suksese të mëdha, ndërsa në Kosovë ka fituar tituj të rëndësishëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco