Ancelotti e kishte futur në ndeshjet e Champions Leagues me Chelsean, sot është i pastrehë dhe bredhë rrugëve

Ancelotti e kishte futur në ndeshjet e Champions Leagues me Chelsean, sot është i pastrehë dhe bredhë rrugëve

10:35, 06/06/2023

Carlo Ancelotti në vitin 2010 i kishte dhënë shansin për debutim në Ligën e Kampionëve me Chelsean. Por sot situata e Jacob Mellis ka ndryshuar rrënjësisht.

Në moshën 33 vjeçare ai ështe i pastrehë, nuk ka shtëpi, makinë dhe të ardhura.

Mellis vendosi t’i varte këpucët pas një dëmtimi të rëndë në gju vitin e kaluar kur ishte futbollit i një skuadre në ligën e pestë të Anglisë.

“Njerëzit po përpiqen të më ndihmojnë. Më gjejnë shtretër, hotele apo banesa për të bërë gjumin. Kjo është diçka që kurrë nuk e kam menduar se mund të më ndodhte. Për situatën time fajit i ka edhe alkooli” ka thënë ish-futbollisti./

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco