Formacionet zyrtare të Empoli-Lazio dhe Cremonese-Salernitana, ja vendimi për Ismajli dhe Hysaj

Formacionet zyrtare të Empoli-Lazio dhe Cremonese-Salernitana, ja vendimi për Ismajli dhe Hysaj

20:12, 03/06/2023

Në orën orën 21:00, do të luhen dy takime të vlefshme për javën e fundit të Serie A. Pas takimit të parë të ditës së sotme mes Torinos dhe Interin, do të luhen dhe dy sfida të tjera si Empoli-Lazio dhe Cremonese-Salernitana.

Trajnerët e skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin në fushën e lojës në mbrëmjen e sotme. Për sa i përket takimit Empoli-Lazio, mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj do të nisë si titullar, ndërsa Ardian Ismajli nga stoli. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco