VIDEO/ Ceremonia e medaljeve, Shehi dhe ekipi i tij bëjnë veprimin e papritur

VIDEO/ Ceremonia e medaljeve, Shehi dhe ekipi i tij bëjnë veprimin e papritur

22:07, 01/06/2023

Tirana është mposhtur në finalen e Kupës së Shqipërisë nga Egnatia.

Gjatë ceremonisë së medaljeve, trajneri Shehi sapo e mori dhe e hoqi. Më pas edhe futbollistët pas tij nuk e mbajtën medaljen teksa u larguan mjaft të mërzitur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco