'Mitrovica është Shqipëri', tifozët e Egnatias në mbështeje të Kosovës

'Mitrovica është Shqipëri', tifozët e Egnatias në mbështeje të Kosovës

20:56, 01/06/2023

Në një kohë kur situata në veriun e Kosovës është e tensionuar politikisht, tifozët e Egantias gjatë finales së Kupës së Shqipërisë ndaj Tiranës, kanë shpalosur parrulën “Mitrovica është Shqipëri”, duke mbështetur Kosovën.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes sfida po shkon drejt shtesave pasi skuadrat ende nuk e kanë gjetur golin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco