Asensio shumë afër marrëveshjes me skuadrën angleze

Asensio shumë afër marrëveshjes me skuadrën angleze

11:47, 30/05/2023

Marco Asensio është shumë afër marrëveshjes që karrierën ta vazhdojë në Premierligë. Ylli i Real Madridit është joshuar nga oferta që e ka marrë nga Aston Villa.

Prania e Unai Emery si trajner po shihet se motiv për futbollistin që ka vendosur të ndajë rrugët me madrilenët.

PSG ishte afër marrëveshjes me lojtarin, por që oferta e skuadrës angleze duket se është më bindëse.

Emery i ka prezantuar projektin Asensios dhe duket se është afër për tu bindur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco