Klube të mëdha shprehin interesim për Asension

Klube të mëdha shprehin interesim për Asension

16:14, 29/05/2023

E ardhmja e Asensios, duket se nuk do të jetë tek Real Madridi.

Lojtari spanjoll, pritet të largohet nga skuadra e “mbretërve” gjatë afatit kalimtar veror, shkruan FrontOnline.

Mediat e huaja kanë raportuar se interesim për shërbimet e spanjollit kanë shprehur Milan, Arsenal dhe Paris Saint-Germain.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco