Tifozët përgatisin koreografinë, ja situata në 'Arenën e Demave' para ndeshjes

Tifozët përgatisin koreografinë, ja situata në 'Arenën e Demave' para ndeshjes

15:09, 29/05/2023

Partizani pret në shtëpi Teutën në një ndeshje ku mund të fitojë titullin kampion dhe interesimi i tifozëve është i jashtëzakonshëm.

Për këtë takim, janë shitur të gjitha biletat ndërkohë që tifozeria ka përgatitur edhe një koreografi. Kur duan edhe 2 orë nga fillimi i ndeshjes, të paktë janë ata që kanë hyrë në stadium, duke organizuar edhe detajet e fundit të koreografisë, para se të hyjnë të tjerët.

Ndërkohë, në stadium ka mbërritur ekipi dhe stafi drejtues dhe për pak minuta, pritet që të nisë edhe nxehmja e skuadrës, e fundit për këtë sezon në Superiore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco