Llapi ndan rrugët me mbrojtësin brazilian

Llapi ndan rrugët me mbrojtësin brazilian

12:21, 29/05/2023

Përmes një postimi në Facebook, KF Llapi ka bërë të ditur se pas një marrëveshjeje të dyanshme, kanë ndërprerë bashkëpunimin me mbrojtësin e majtë, Fernando Augusto – Fernandinho.

Fernandinho luajti për llapjanët gjithsej në 24 ndeshje, duke realizuar 2 gola dhe 3 asistime. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco