Ky është formacioni zyrtar i Kosovës kundër Izraelit

Ky është formacioni zyrtar i Kosovës kundër Izraelit

17:26, 25/03/2023

Kosova do të përballet me Izraelin, në kuadër të kampanjës kualifikuese për në Kampionatin Evropian, që do të mbahet në vitin e ardhshëm në Gjermani.

Ndeshja do të zhvillohet në “Bloomfield Stadium”, me fillim nga ora 18:00.

Trajneri Alain Giresse ka zgjedhur një formacion sulmues, me treshen në sulm; Edon Zhegrova, Vedat Muriqi dhe Milot Rashica.

Formacioni zyrtar:

Muric, Vojvoda, Rrahmani, Kryeziu, Paqarada, Celina, Dresevic, Muslija, Zhegrova, Rashica, Muriqi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco