Ish-ylli i Chelseat shihet duke puthur të dashurën, mikja e djalit të tij që vdiq në një aksident rrugor

Ish-ylli i Chelseat shihet duke puthur të dashurën, mikja e djalit të tij që vdiq në një aksident rrugor

12:13, 25/03/2023

Legjenda e Gjermanisë dhe Chelseat , Michael Ballack dukej i lumtur dhe i dashuruar teksa u filmua duke u puthur me të dashurën e tij 21 vjeçare, mikeshë e djalit të tij që vdiq pothuajse dy vite më parë në një aksident rrugor.

Ballack 47 vjeç u fotografua teksa i kishte hedhur krahun rreth qafës së të dashurës së tij Sophia Schneiderhan dhe shëtisnin në Chelsea, Londër, lagje që ylli e quant shtëpi etij gjatë kohës kur ishte lojtar.

Image

Në një foto tjetër Ballack u pa duke u përkulur dhe duke i dhuruar një puthje modeles ndërsa mbanin duart.

Image

Besohet se të dy u afruan veçanërisht pasi djali i Ballack, Emilio, vdiq në një aksident fatal me biçikletë me katër motorë në Lisbonë, Portugali, në vitin 2021.

Schneiderhan ishte një mikeshë e ngushtë e Emilio-s dhe dyshja kanë qenë të dashuruar që atëherë.

Miqtë e Ballack dhe Schneiderhan kanë thënë më parë se besojnë se marrëdhënia ka qenë e mirë për ish-futbollistin dhe se asnjëri nuk është i shqetësuar nga diferenca e moshës 26-vjeçare. 

Ballack është ndoshta më i njohur në Angli për periudhën e tij të suksesshme katërvjeçare në Chelsea, ku fitoi Premier League, tre Kupa FA, Kupën e Ligës dhe arriti në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ai gjithashtu fitoi katër tituj të Bundesligës gjatë gjithë karrierës së tij, duke kapur tre me Bayernin dhe një me Kaiserslautern.

Si një ndërkombëtar, Ballack bëri 98 paraqitje për Gjermaninë dhe arriti në finalet e Kupës së Botës 2002 dhe Euro 2008, duke humbur në të dyja rastet.

Image

ImageDjali i ish-mesfushorit të Chelsea, Emilio (foto me babanë e tij)

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco