‘Dardanët’ zbresin në tokën e Izraelit

‘Dardanët’ zbresin në tokën e Izraelit

13:56, 24/03/2023

Kombëtarja e Kosovës sa po ka aterruar në Tel Aviv të Izraelit.

‘Dardanët’ nesër do të përballen me Izraelin në ndeshjen e parë kualifikuese për Evropianin 2024.

Ekspedita e Kosovës tashmë, ka zbritur në tokën e Izraelit, ndërsa në orët e pasdites do të mbajnë stërvitjen e fundit para ndeshjes me Izraelin.

Ndeshja Izrael-Kosova fillon në orën 18:00. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco