E papritur/ Bayern Munich po mendon shkarkimin e Nagelsmann, ja kush pritet ta zëvendësojë

E papritur/ Bayern Munich po mendon shkarkimin e Nagelsmann, ja kush pritet ta zëvendësojë

22:05, 23/03/2023

Një lajm i papritur vjen nga Gjermania. Bayern Munich po mendon shkarkimin e trajnerit Julian Nagelsmann.

Sipas asaj që bën të ditur gazetari dhe eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, drejtuesit po diskutojnë këtë mundësi dhe në orët e ardhshme pritet të merret vendimi.

Tashmë ka një emër të fortë për pasardhësin e tij: në krye të listës është Thomas Tuchel , i lirë pas përvojës së tij te Chelsea.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco