EURO 2024/ Publikohen formacionet e 7 sfidave të mbrëmjes

EURO 2024/ Publikohen formacionet e 7 sfidave të mbrëmjes

20:09, 23/03/2023

EURO 2024 ka nisur sot me ndeshjen e Grupit H mes Kazakistanit dhe Sllovenisë, ku triumfoi kjo e fundit me shifrat 2-1. Por ndërkohë. në darkë luhen 7 sfidat e tjera të programuara për sot, të cilat do të dhurojnë emocione të shumta për ndjekësit pasi janë përballje shumë të forta.

Sipas asaj mes Italisë dhe Anglisë në Napoli, por në fushë janë edhe skuadra si Danimarka apo Portugalia e Kristiano Ronaldos i cili e nis titullar me trajnerin e ri Roberto Martinez në drejtim.

FORMACIONET ZYRTARE:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco