Rasti Negreira, klubi i Barcelonës ngre 5 padi kundër gazetarëve

Rasti Negreira, klubi i Barcelonës ngre 5 padi kundër gazetarëve

22:08, 22/03/2023

Barcelona sulmon gazetarët për rastin Negreira.

Sipas raportimeve të “Sport”, klubi ka ngritur 5 padi kundër mediave të ndryshme që kanë tentuar të dëmtojnë imazhin e blaugranëve me informacionet e tyre për pagesat ndaj Negreira, ish-zëvendëspresident i CTA.

Të enjten pritet të prezantohen edhe 4 të tjera dhe 5 janë në përgatitje. Në të njëjtën kohë, Barça do të krijojë një e-mail në mënyrë që të gjithë anëtarët që dëshirojnë t'i dërgojnë klubit çdo informacion të publikuar në media që ata mendojnë se mund të thirren.

Në këtë mënyrë, klubi dëshiron të përfshijë tifozët e klubit në momente tensioni maksimal dhe sulmesh të vazhdueshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco