Futbollistja më e bukur e planetit rikthehet në fushën e lojës pas dëmtimit

Futbollistja më e bukur e planetit rikthehet në fushën e lojës pas dëmtimit

21:53, 22/03/2023

Ana Markovic është gati të rikthehet dhe të mahnisë edhe me aftësitë e saj si futbolliste.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo propozon një foto me patericat për të kujtuar vuajtjet që ka kaluar gjatë këtij rekuperimi. “Mikeshat e mija më të mira” shkruan futbollistja kroate e Grasshoppers-it.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco