Caktohet gjyqtari për ndeshjen Izrael – Kosova

Caktohet gjyqtari për ndeshjen Izrael – Kosova

15:55, 22/03/2023

Kombëtarja e Kosovës me trajnerin Alain Giresse zhvillon ndeshjen e parë të fazës para-kualifikim në Euro 2024 ndaj Izraelit.

“Dardanët” kërkojnë që ta nisin mbarë misionin e madh drejt kualifikimit, por që natyrisht nuk do ta kenë aspak të lehtë.

Sfida luhet në stadiumin “Bloomfield” në ora 18:00 do të gjykohet nga gjyqtari skocez, Willie Collum.

Willie Collum reveals how close he came to quitting as referee recalls  Christmas shopping abuse - Daily Record

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco