Premier Liga, me pauza brenda ndeshjeve gjatë gjithë Ramazanit

Premier Liga, me pauza brenda ndeshjeve gjatë gjithë Ramazanit

15:34, 21/03/2023

Premier Liga ka marrë vendim që të gjitha ndeshjet të mund të kenë pak minuta pauzë gjatë kohës sa do të zgjasë ramazani.

Siç shkruan ESPN, pauza do të bëhet për të gjithë lojtarët që do të agjërojnë Ramazanin.

Kujtojmë se muaji  i shenjtë i Ramazanit për të gjithë myslimanët do të nis më 23 mars dhe do të përfundojë më 20 prill.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco