Kupa e Kosovës/ Llapi përballet me Gjilanin, Prishtina me Vushtrrinë

Kupa e Kosovës/ Llapi përballet me Gjilanin, Prishtina me Vushtrrinë

12:55, 21/03/2023

Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës, të martën është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Në këtë fazë do të ballafaqohen Llapi – Gjilani dhe Vushtrria-Prishtina.

Ndeshjet do to zhvillohen me sistem vajtje-ardhje.

Ndeshjet e para zhvillohen më 5 prill, kurse ato të kthimit më 19 prill.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco