VIDEO/ ‘Zgjohet’ Ronaldo, shënon gol nga goditje dënimi

VIDEO/ ‘Zgjohet’ Ronaldo, shënon gol nga goditje dënimi

10:03, 19/03/2023

Cristiano Ronaldo shënoi një gol spektakolar me fanellën e Al Nassr, në kampionatin e Arabisë Saudite.

Ylli portugez realizoi me goditje dënimi, nga një distancë e largët, duke kthyer vitet pas e duke kthyer në kujtesë golat që shënonte me United në aventurën e tij të parë dhe me Real Madrid.

Ky ishte goli i 9 i Cristianos në kampionat me Al Nassr.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco