Tri ndeshje interesante sot në Superligë

Tri ndeshje interesante sot në Superligë

09:47, 19/03/2023

Xhiroja e 26-të e Superligës sot vazhdon me tri ndeshje tejet interesante.

Ferizaj e pret Ballkanin, Gjilani do të ndeshet me Llapin, ndërsa Trepça 89’ me Dukagjinin.

Të tri përballjet do të fillojnë nga ora 13:00.

Nëse Ballkani arrin t’i arkëtojë tri pikë, do ta kalojë më një pikë Dritën, duke e rimarrë pozitën e parë në tabelë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco