Super Muriqi i shënon super gol Real Madridit

Super Muriqi i shënon super gol Real Madridit

14:38, 05/02/2023

Sulmuesi kosovar i Mallorcas, Vedat Muriqi i është kthyer golave.

Ylli i ‘Dardanëve’, ka kaluar në epërsi Mallorca në duel me Real Madridin.

Muriqi rrugën e golit e gjeti në minutën e 13-të. Ky është goli i nentë për kosovarin në këtë sezon të garave.

Kujtojmë se Muriqi i kishte shënuar gol Realit edhe në pjesën e parë të garave në ‘Bernabeu

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco