Fusha e ngrirë, shtyhet ndeshja e Kupës mes Prishtinës dhe Dukagjinit

Fusha e ngrirë, shtyhet ndeshja e Kupës mes Prishtinës dhe Dukagjinit

13:38, 05/02/2023

Është shtyer ndeshja e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës, mes Prishtinës dhe Dukagjinit.

Ndeshja e paraparë të luhet sot nga ora 13:00, është shtyer për shkak të kushteve atmosferike dhe fushës së ngrirë.

Kjo përballje pritet të zhvillohet ditën e nesërme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco