Sot zhvillohen katër ndeshje të Kupës së Kosovës, vëmendja në Prishtinë

Sot zhvillohen katër ndeshje të Kupës së Kosovës, vëmendja në Prishtinë

10:02, 05/02/2023 Futbolli kosovar kthehet me ndeshjet e Kupës së Kosovës.

Në ditën e sotme do të zhvillohen katër duele të fazës së 1/8 së finales të kësaj gare.

Ndeshjet zhvillohen me fillim nga ora 13:00.

Këto janë duelet:

Prishtina – Dukagjini.
Gjilani – Vjosa.
Malisheva – Fushë Kosova.
Behari – Prizreni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco