Cristiano hyn në një restorant dhe të gjithë fillojnë ta filmojnë, por reagimi i tij është unik

Cristiano hyn në një restorant dhe të gjithë fillojnë ta filmojnë, por reagimi i tij është unik

12:07, 28/01/2023

Sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo është fenomen kudo që shkon.

Dhe tani në Arabinë Saudite nuk i mungojnë tifozat.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video ku CR7 shihet teksa hyn në një restorant luksoz dhe të pranishmit aty nxorrën telefonit dhe filluan ta filmonin.

Por reagimi i CR7 ishte unik pasi  sulmuesi portugez ua ktheu me të njejtën modhenë pjesmarrësve që po e filmonin.

Ju ftojmë të ndiqni videon:

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco