Bllokohen bastet për rënien e Juventusit në Serie B

Bllokohen bastet për rënien e Juventusit në Serie B

12:54, 27/01/2023

Drejtësia sportive që ka vepruar mbi klubin e Juventusit, ka frikësuar edhe kompanitë e basteve.

Sipas asaj që raporton “La Gazzetta dello Sport”, që nga Snai, Goldbet, Planet Win dhe të tjerët kanë zhdukur bastin që Juventusi mund të bjerë nga kategoria.

Nëse dikush do të dëshironte ta vendoste tani, kjo nuk do të ishte e mundur pasi nuk ekziston më si mundësi.

Ndërsa ata që e kanë vendosur përpara se të merrej ky vendim, basti është i vlefshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco