Gjeti rezultatin me Poloninë, Makron parashikon edhe Francë-Angli

Gjeti rezultatin me Poloninë, Makron parashikon edhe Francë-Angli

21:20, 08/12/2022

Pasi gjeti rezultatin dhe golashënuesit në Francë-Poloni para së cilës deklaroi se Lewandowski e Mbape do të shënonin, por edhe ndoshta Giroud, Emanuel Makron ka bërë një tjetër parashikim të guximshëm.

Gjithçka lidhet me ndeshjen e së shtunës mes Francës dhe Anglisë e vlefshme për çerekfinalet e Botërorit.

“Nuk kam dyshime, mendoj se do të fitojmë përsëri ne”, ka deklaruar shkurtimisht për “RTL” presidenti francez, i cili njihet për pasionin e tij për futbollin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco