U eliminua nga Portugalia, ja çfarë bën Xhaka pas aventurës me Zvicrën në Botërorin e Katarit

U eliminua nga Portugalia, ja çfarë bën Xhaka pas aventurës me Zvicrën në Botërorin e Katarit

17:25, 07/12/2022

Mbrëmjen e djeshme, Zvicra pësoi një eliminim të turpshëm me rezultatin 6-1 nga Portugalia në fazën e 1/8-ave të Botërorit të Katarit.

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, nuk ka zgjedhur që të pushojë pas kësaj aventure, por t’i rikthehet menjëherë punës me Arsenalin.

Siç bëjnë me dije mediat angleze, mesfushori ka udhëtuar menjëherë për në Dubai, aty ku “Topçinjtë” po kryejnë fazën përgatitore përpara rifillimit të kampionatit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco