Dalin në shitje biletat për Superkupën e Kosovës

Dalin në shitje biletat për Superkupën e Kosovës

09:37, 06/12/2022

Ka nisur shitja e biletave për Superkupën e Kosovës.

Superkupa e Kosovës në basketboll këtë edicion organizohet në Prishtinë.

Për këtë kompeticion janë zbuluar edhe çmimet e biletave dhe sot do të nis shitja e tyre.

Sipas njoftimit nga faqja zyrtare e KB Prishtina, biletat për ndeshjet çerekfinale do të dalin në shitje me fillim nga ora 14:00.

Çmimet e biletave sillen nga 3 deri në 7 euro.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell njoftimin e KB Prishtina lidhur me këto bileta.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco