“Akt prej rrugaçi” – Zana Avdiu e kritikon gjestin e Granit Xhakës

“Akt prej rrugaçi” – Zana Avdiu e kritikon gjestin e Granit Xhakës

19:01, 04/12/2022

 

 

Granit Xhaka ishte në vëmendjen kryesore në ndeshjen Zvicër-Serbi.

Ai u shpall lojtari më i mirë i takimit ku Zvicra triumfoi 3:2 dhe u kualifikua tutje në Botëror, duke e eliminuar Serbinë.

Por, ai pati disa përleshje verbale e fizike me lojtarët serbë.

Në një moment, ai e kapi organin gjenital, duke ia “treguar” bankës rezervë të Serbisë.

Ky gjest nga analistja Zana Avdiu u cilësua si i turpshëm dhe akt prej rrugaçi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco