VIDEO+FOTO/ Franca e mbyll në avantazh pjesën e parë me Poloninë, statistikat

VIDEO+FOTO/ Franca e mbyll në avantazh pjesën e parë me Poloninë, statistikat

16:54, 04/12/2022

Ka përfunduar në “Al Thumama Stadium” pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për 1/16-at e finaleve të Botërorit “Katar 2022” mes Francës dhe Polonisë, shkruan Syri.net.

“Gjelat” e mbyllin në avantazh 1-0 fraksionin e parë të lojës, me golin e shënuar nga Oliver Giroud në minutën e 44-t.

  

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco