Tërmet te Juventusi! Largohen drejtuesit, jep dorëheqjen edhe presidenti

Tërmet te Juventusi! Largohen drejtuesit, jep dorëheqjen edhe presidenti

21:52, 28/11/2022

Juventusi po kalon momente të vështira në aspektin menaxherial dhe sportiv.

Vitet e fundit kanë qenë zhgënjyese për tifozët e bardhezinjve, ndërkohë që sot ka ardhur dorëheqja e drejtuesve të lartë.

Gjithë bordi drejtues kanë paraqitur dorëheqjet e tyre nga drejtimi i rekordmenëve të futbollit italian pas një mbledhjeje të jashtëzakonshme.

Mes të larguarve janë edhe presidenti Andrea Agnelli, CEO Maurizio Arrivabene dhe zv presidenti Pavel Nedved.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco