Neymar i thur elozhe Casemiros: Ai është 'komandanti' më i mirë në botë

Neymar i thur elozhe Casemiros: Ai është 'komandanti' më i mirë në botë

20:08, 28/11/2022

Ylli brazilian Neymar nuk ishte në fushë sot të ndihmonte ekipin e tij në përballjen ndaj Zvicrës.

Në rrjetet e tij sociale ai ka përgëzuar Casemiron për golin dhe performancën mbresëlënëse në fitoren e rëndësishme.

Ai është timoni dhe komandanti më i mirë në botë për një kohë të gjatë”, është shprehur Neymar.

Casemiro është një mesfushor ideal me numrin 5 mbi shpinë. Një lojtar i balancuar dhe komandant në fushë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco