Ndodh edhe në Katar, ikin dritat në ndeshjen Brazil-Zvicër

Ndodh edhe në Katar, ikin dritat në ndeshjen Brazil-Zvicër

18:01, 28/11/2022

Po luhet sfida Brazil-Zvicër në fazën e grupeve në Botërorin e Katarit.

Por një ngjarje e paparashikuar ka ndodhur në minutën 43′. Në stadiumin “974 Doha” janë fikur dritat për disa sekonda.

Më pas ato janë rikthyer dhe sfida ka vijuar normalisht.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco