Autobusi i kombëtares së Zvicrës pëson aksident trafiku

Autobusi i kombëtares së Zvicrës pëson aksident trafiku

17:25, 28/11/2022

Autobusi i kombëtares së Zvicrës është përplasur me një veturë të policisë.

Ky aksident ka ndodhur rrugës së ekipit zviceran për t’u ndeshur me kombëtaren e Brazilit.

Lajmi i mirë është që askush nuk është lënduar, dhe që skuadra e Zvicrës ka arritur në stadium.

Gjithçka do të jetë gati për përballjen midis dy kombëtareve në ndeshjen që nis në ora 17:00.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco