Komentatori Berisha injoron lojtarët serb për 28 Nëntor, refuzon t’ua përmend emrat

Komentatori Berisha injoron lojtarët serb për 28 Nëntor, refuzon t’ua përmend emrat

14:05, 28/11/2022

Komentatori i Sportit në RTK, Arben Berisha, ka refuzuar ti përmend emrat e futbollisteve serb në ndeshjen kundër Kamerunit e cila përfundoi me rezultat 3-3.

Berisha gjatë komentimit nuk ka permendur emrat e futbollisteve të serbisë as kur shënonin golat.

Ende nuk dihet arsyeja pse Berisha ka refuzuar ti komentoj emrat dhe rastet e futbollisteve të Serbisë.

RTK është televizioni i vetëm kosovar i cili ka të drejtat e trasmetimit të Kampionatit Botëror.

Kameruni dhe Serbia bëjnë pjesë në Grupin G, së bashku me Brazilin dhe Zvicrrë, ndërsa me këtë barizim, sot morrën pikët e para

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco