Arrestoni këtë krijesë, tifozët e Katarit janë të zemëruar me modelen kroate

Arrestoni këtë krijesë, tifozët e Katarit janë të zemëruar me modelen kroate

09:37, 28/11/2022

Për shumë tifozë, Kupa e Botës në Katar do të mbahet mend për kufizimet e saj.

Disa janë të indinjuar për shkak të ndalimit të birrës në stadiume, dhe dikush për shkak të rregullave fetare, dhe kjo pritej. Por sa më i ashpër të jetë ligji, aq më shumë entuziastë duan ta thyejnë atë.

Një prej tyre është Ivana Knoll, një modele kroate e cila u bë e famshme në Kupën e Botës në Rusi falë veshjes së saj sfiduese, në të cilën mori pjesë në finalet e turneut (Kroaci-Francë).

Ivana ka qenë në biznesin e modelingut që në moshën 18-vjeçare. Ajo fitoi Miss Zagrebin dhe Miss Kroacinë, luajti në një numër të madh reklamash dhe mori pjesë në shfaqje mode. Por ndoshta suksesi kryesor është krijimi i markës së veshjeve.

Një tipar dallues i çdo rreshti: simbolet kroate në formën e një modeli të kuq dhe të bardhë me katrorë.

Duket se Ivana erdhi në Kupën e Botës pikërisht për të popullarizuar markën e saj. Këtu ajo është duke shëtitur jashtë hotelit luksoz Fairmont Doha, teksa ajo shoqërohet nga një fotograf profesionist.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco