Formacionet zyrtare/ Në kërkim të fitores së parë, ja si rreshtohen Kameruni dhe Serbia

Formacionet zyrtare/ Në kërkim të fitores së parë, ja si rreshtohen Kameruni dhe Serbia

10:00, 28/11/2022

Do të luhet në orën 11:00, në stadiumin “Al Janoub”, sfida Kamerun-Serbi, e vlefshme për Grupin G të Botërorit “Katar 2022”.

Të dyja përfaqësueset kanë pësuar humbje në ndeshjen debutuese dhe fitorja e parë në këtë edicion të Kupës së Botës është detyrim për objektivin e kalimit të fazës së grupeve.

Për këtë sfidë janë publikuar formacionet zyrtare, që mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco