Deklarata e Luis Enrique pas barazimit me Gjermaninë: Bëmë disa gabime

Deklarata e Luis Enrique pas barazimit me Gjermaninë: Bëmë disa gabime

09:07, 28/11/2022

Trajneri Luis Enrique theksoi se ishin disa gabime ato që nuk e lanë Spanjën të shkonte më shumë se barazimi 1-1 ndaj Gjermanisë mbrëmjen e djeshme.

Duke folur për mediet, tekniku i Spanjës theksoi se skuadra e tij u përpoq dhe përpos rezultatit, theksoi se është i lumtur.

“Ne u përpoqëm të luanim lojën tonë, duke mbajtur topin dhe duke manovruar drejt portës. Përpara bëmë disa gabime që na kushtuan barazimin, por jemi të lumtur, mbetemi në krye të tabelës dhe duhet të fitojmë ndeshjen e fundit”, tha Luis Enrique.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco