U dëmtua në ndeshjen ndaj Serbisë, Neymar thyen heshtjen

U dëmtua në ndeshjen ndaj Serbisë, Neymar thyen heshtjen

08:59, 25/11/2022

I gjithë Brazili mban frymën. Teksa Selecao fitoi 2-0 kundër Serbisë për ndeshjen e tyre hapëse në Kupën e Botës 2022, dëmtimi i kyçit të këmbës së Neymar i “ngriu gjakun” brazilianëve .

Image

Që atëherë, drejtuesit e kombëtares janë mundur të qetësojnë situatën. Nga ana e tij, lojtari ka thyer heshtjen duke postuar një mesazh në rrjetet e tij sociale. “Një ndeshje e vështirë, por ishte e rëndësishme të fitonim. Urime ekipit, hapi i parë është bërë. Kanë mbetur edhe 6 ndeshje."

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco