‘Bad News Eagles’ do të përballet me ekipin turk, Eternal Fire

‘Bad News Eagles’ do të përballet me ekipin turk, Eternal Fire

09:46, 04/10/2022

Bad News Eagles kërkojnë fitoren e parë në kualifikueset e “IEM Road to Rio 2022”.

Sot nga ora 11:00, skuadra kosovare do të përballet me ekipin turk, Eternal Fire.

Ndeshja do të zhvillohet me sistemin ‘Bo1’, me skuadrën që fiton lojën e parë e fiton edhe ndeshjen në përgjithësi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco