Mario Icardi fluturon për tek Uanda Nara së bashku me avokaten e tij

Mario Icardi fluturon për tek Uanda Nara së bashku me avokaten e tij

12:31, 03/10/2022

Maurio Icardi ka lënë Stambollin për të fluturuar për në Argjentinë tek gruaja e tij Uanda Nara pasi modelja deklaroi se ajo po ndahet nga sulmuesi i cili tashmë është bërë pjesë e ekipit të Galatasaray.

Nuk është hera e parë që futbollisti kërkon të ribashkohet me bashkëshorten e tij por këtë herë duket se situata është e rëndë dhe lojtari ka marrë me vetë dhe avokaten e tij.

Thuhet se Mario u largua pas stërvitjes dhe për pasojë nuk u thirr për ndeshjen e radhës.

Edhe në krizën e tetorit të vitit të kaluar, Mauro Icardi mori një avion nga Parisi në Milano, pasi Uanda kishte zbuluar lidhjen e tij me Eugenia Suarez, e njohur si Kina.

 Në fund të fundit, pozicioni i Uanda Narës duket shumë i qartë: ajo njoftoi në rrjetet sociale ndarjen nga bashkëshorti i saj dhe dukej se ishte shumë e prerë.

Mesazhet kontradiktore të Mauro Icardit: Mauro Icardi, nga ana tjetër, është më i pasigurt: fillimisht ai publikoi një bisedë në të cilën e përcaktoi Undën si "toksike", më pas i dërgoi një puthje të drejtpërdrejtë gruas së tij dhe përsëri postoi një fotografi nga pushimet në Ruanda, vend në të cilën çifti njoftoi fejesën në një puthje të zjarrtë dashurie.

Sigurisht, nëse ai fluturoi drejt saj për të sqaruar situatën, ndoshta lojtari dëshiron ta fitojë atë dhe po provon rrugë të ndryshme.

Historia e dashurisë së Mauro Icardi dhe Uanda Nara karakterizohet nga kriza të shumta.

Kriza më e rëndë ishte vjeshtën e kaluar, kur, pasi zbuloi një lidhje të supozuar mes lojtarit dhe Eugenia Suarez, ajo e braktisi atë nga blutë duke ikur nga Parisi në Milano. 

Mes kthesave të ndryshme, në fund modelja kishte arritur të falte dhe së bashku kishin nisur sërish mes udhëtimeve pasionante dhe jetës familjare. 

Por kriza ishte gjithmonë afër qoshes, Uanda u përfol për një histori me truprojën e saj deri në njoftimin surprizë. 

Familja Icardi-Nara ishte zhvendosur në Stamboll disa javë më parë- ai u prit krahëhapur në Galatasaray, ajo ishte e  kënaqur me të gjitha kërkesat ekonomike për shtëpinë dhe shkollat ​​e fëmijëve - kur mbërriti komunikata e njëanshme e lamtumirës.

 Kush do të fitojë në ndeshjen e ardhshme…? 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco