Infantino  i dhuron fanellë me mbiemrin e saj presidentes Osmani

Infantino i dhuron fanellë me mbiemrin e saj presidentes Osmani

11:47, 30/09/2022

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim presidentin e FIFA-s, Gianni Infantinon.

Në bazë të fotografive të publikuara nga FFK, shihet se Infantino i ka dhuruar Osmani një top futbolli dhe një fanellë me mbiemrin “Osmani-Sadriu”, me numër 10. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco