Infantino arrin në Kosovë

Infantino arrin në Kosovë

10:25, 30/09/2022

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka arritur për vizitën e parë zyrtare në Kosovë.

Ai është pritur në aeroportin e Prishtinës nga presidenti i FFK-së, Agim Ademi.

Më vonë gjatë ditës, Infantino do të takohet edhe me krerët shtetërorë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco