Futbollisti kosovar bëhet baba për herë të parë

Futbollisti kosovar bëhet baba për herë të parë

09:55, 29/09/2022

Futbollisti kosovar, Zymer Bytyqi, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e zbuloi përmes një postimi në Instagram.

Ai tregoi se familja e tij u bekua me ardhjen në jetë të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Inara.

“Mirë se erdhe në botë vajza ime e vogël Inara Bytyqi”, ka shkruar futbollisti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco